Wracamy po przerwie!

Dzień Dobry, Dzień Dobry!
Witamy po długiej przerwie. Tak, tak… To prawda! Po wielu namowach znajomych dalszych i bliższych, postanowiłem reaktywować stronę PatrzCoJesz.pl. Nie była to łatwa decyzja. Długo rozmyślałem, czy uda mi się spiąć to wszystko czasowo, aby publikować chociaż jeden wpis na tydzień. Po głębszej analizie postanowiłem podjąć wyzwanie, bo co do faktu, że warto kontynuować istnienie strony, wątpliwości nie miałem nawet przez chwilę.

Jak będzie wyglądała strona teraz? Moja wizja prowadzenia strony trochę ewoluowała, natomiast główny cel pozostaje bez zmian. Od 2009 roku wiele się nie zmieniło. Nadal brakuje w internecie rzetelnych źródeł informacji. Jest bardzo dużo stron, które nie są do końca obiektywne. Głównie spowodowane jest to licznymi artykułami sponsorowanymi lub chęcią sprzedaży danego produktu. M.in dlatego chciałbym stworzyć swoistego rodzaju bazę wiedzy, która przydałaby się nie tylko zwykłemu zjadaczowi chleba. Oprócz tego, mam zamiar również zamieszczać aktualności ze świata handlu, produkcji żywności, a także swoje przemyślenia oraz ciekawostki.

Na koniec mam niestety złą wiadomość. Strona przestała istnieć nie bez powodu. W skutek nieudanej aktualizacji, cała baza danych strony została uszkodzona, a wraz z nią zniknęły wszystkie poprzednie artykuły. Z czasem będę je systematycznie odtwarzał (prawdopodobnie trzeba będzie je napisać od nowa, aczkolwiek poszperam w starszych backupach, może uda się jakoś je odtworzyć).

Na chwilę obecną to tyle. Stronę stawiam od początku, więc z czasem będą pojawiać się dodatkowe udogodnienia oraz treści.

Pozdrawiam,
Wojtek 🙂

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są: