Nowa kategoria – żywność

Drodzy Czytelnicy!

Już niebawem pojawi się na stronie PatrzCoJesz.pl nowa kategoria: żywność. Będziemy w niej przedstawiać recenzje oraz oceny wybranych produktów. Pod uwagę będą brane liczne cechy produktu, między innymi: funkcjonalność opakowania, właściwości spożywcze, łatwość przygotowania, walory smakowe i przede wszystkich ocena składu surowcowego produktu. Na koniec każdej recenzji będzie krótkie podsumowanie z wadami i zaletami, końcową oceną oraz kilka zdań z rekomendacją lub ostrzeżeniem.

Wpisy w tej kategorii będą pojawiać się spontanicznie. Jak tylko wpadnie mi coś ciekawego w oko to na pewno zrecenzuję i odwrotnie; jeśli trafię na „jakąś minę” zrobię podobnie. Nie będę ukrywał, że już mam kilka produktów na oku i wpisy są prawie gotowe. Zanim jednak to zrobię, chcę jeszcze stworzyć kwestionariusz oceny produktu, aby je wszystkie recenzować w jednakowym standardzie, choć myślę, że nie ma wątpliwości co to tego, że oceny i tak będą subiektywną opinią.

Oczywiście ilość wpisów z tej kategorii będzie proporcjonalnie mniejsza do aktualności czy wpisów z konkretną wiedzą. Czas pokaże, czy taka kategoria się przyjmie. Jeśli masz sugestie co warto recenzować na początek lub jesteś ciekaw poznania mojej opinii, śmiało pisz przez formularz kontaktowy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są: