Polecane strony
Get Adobe Flash player

Otwarcie serwisu

Witam serdecznie w serwisie patrzcojesz.pl

Obecnie serwis znajduje się w trakcie budowy. Mam nadzieję, że już niedługo (pod koniec kwietnia) ukażą się już pierwsze artykuły. Czego możesz się spodziewać po PatrzCoJesz.pl? Sam adres serwisu sugeruje jaka tematyka będzie gościć na tej stronie. Znajdziesz tutaj wiele ciekawostek dotyczących żywności oraz jej produkcji. Mam nadzieję, że uda mi się przestrzec, przynajmniej niektóre osoby, przed zrujnowaniem sobie zdrowia. Z przykrością muszę stwierdzić, że stan niewiedzy konsumentów jest porażający, zaś część producentów żywności sprytnie żeruje na naiwności ludzi. Reklama również robi swoje często wprowadzając konsumentów w błąd, sugerując coś, co nie jest prawdą, bądź uwypuklając zwyczajne właściwości produktu spożywczego tworząc z nich zalety. Mam nadzieję, że owy serwis da Wam, Czytelnikom, wiedzę na temat chwytów jakie stosują producenci żywności oraz informacje jak nie dać nabić się w butelkę.

Jeżeli nurtuje Cię jakiś temat dotyczący żywności to pisz na e-maila admin@patrzcojesz.pl. Nie obiecuję, że na wszystkie pytania będę znał odpowiedź, jednak postaram się odpowiedzieć opierając się o zdobytą do tej pory wiedzę, pomagając na tyle na ile potrafię. Na pewno najciekawsze tematy przesłane na e-maila zostaną opublikowane na PatrzCoJesz.pl. Po prawej stronie, w rubryce ‚W przygotowaniu’, na bieżąco będą wyświetlane tematy artykułów, które są opracowywane. Serwis udostępnia subskrypcję przy pomocy kanałów RSS 2.0.

Niebawem ruszamy!

Pozdrawiamy,
Redakcja PatrzCoJesz.pl

Opublikowal WG w kategorii o serwisie dnia 3 kwietnia 2009.
Tagi: .
Komentarze: 2

2 Responses to Otwarcie serwisu

  1. Ell says:

    trzymam kciukasy Panie Wu ;]

  2. Redakcja says:

    Dziękować :)
    Pierwszy artykuł pod koniec kwietnia (prawdopodobnie koło 29.04.).

Katalog stron WWW

Copyright © 2009-2016 All Rights Reserved PatrzCoJesz.pl
Zapoznaj się z Regulaminem korzystania ze strony

Używamy plików cookies w celach zapewnienia funkcjonalności strony oraz zbierania statystyk odwiedzin wyłącznie na użytek strony PatrzCoJesz.pl. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.

Powered by Wordpress

kreacja: Robert Dee - tworzenie stron www