Polecane strony
Get Adobe Flash player

Regulamin

Regulamin korzystania z serwisu PatrzCoJesz.pl (WERSJA BETA)


  1. Postanowienia ogólne

1.1.   Rejestracja w serwisie PatrzCoJesz.pl jest jednoznaczna z całkowitą akceptacją powyższego regulaminu.
1.2.   Rejestracja jak i korzystanie z treści stron PatrzCoJesz.pl jest całkowicie bezpłatne.
1.3.   Rejestrując się w serwisie, Użytkownik wyraża zgodę na wysyłanie treści informacyjnych na podany podczas rejestracji adres e-mail.
1.4.   Zabrania się działania na szkodę PatrzCoJesz.pl. W przypadku wykrycia takiej próby, Użytkownik straci dostęp do treści serwisu, zaś jego konto zostanie bezpowrotnie skasowane.
1.5.   Zabrania się wysyłania niepożądanych wiadomości do innych Użytkowników serwisu. Rozpowszechnianie spamu będzie skutkować utratą dostępu do treści serwisu i/lub bezpowrotną utratą konta w serwisie.
1.6.   Każdy z Użytkowników jest zobowiązany do przestrzegania ogólnie pojętej netykiety. W przypadku nieodpowiedniego zachowania, Użytkownik otrzyma ostrzeżenie, zaś jego wypowiedzi ulegną moderacji. Notoryczne łamanie netykiety będzie skutkować tymczasową utratą dostępu do treści serwisu, a w skrajnych przypadkach bezpowrotną kasacja konta w serwisie.

2. Treść

2.1.   Zabrania się reklamowania innych serwisów, firm, produktów i usług bez zgody Administracji (w przypadku reklam w komentarzach, będą one moderowane)
2.2.   Teksty pisane na łamach serwisu są chronione prawem autorskim. Ich kopiowanie, rozpowszechnianie oraz wykorzystywanie bez zgody autora jest surowo zabronione.

3. Organizacja konkursów

3.1.   W konkursach organizowanych lub współorganizowanych przez PatrzCoJesz.pl mogą brać tylko i wyłącznie użytkownicy zarejestrowani w serwisie, z wyjątkiem konkursów, w których treści jest wyraźnie zaznaczone, że rejestracja w serwisie nie jest potrzebna.
3.2.   Każdy z użytkowników ma prawo do zakwestionowania wyników konkursu do 24 godzin od momentu jego zakończenia. Po upływie tego terminu, lista zwycięzców zostaje oficjalnie zatwierdzona.
3.3.   Czas realizacji wygranych wynosi do 14 dni. W nagłych przypadkach może on ulec zmianie po wcześniejszym poinformowaniu zwycięzców konkursu.
3.4.   Zwycięzca, ma 7 dni na podanie danych niezbędnych do realizacji wygranej. Po upływie tego terminu nagroda może przepaść.
3.5.   W przypadku konkursu, w którym zwycięzca nie zostanie wyłoniony, nagrody automatycznie przechodzą na kolejny konkurs.

4. Emisja reklam

4.1.   Umieszczenie reklam w serwisie PatrzCoJesz.pl jest odpłatne. Szczegółowy cennik wraz ze wszystkimi możliwymi formami reklamy w serwisie dostępny jest tutaj [link niebawem].
4.2.   Zabrania się reklamowania stron łamiących Polskie jak i Międzynarodowe Prawo, stron nawołujących do rasizmu, obrażających religie, godzących w ludzkie wartości, o treści pornograficznej, erotycznej oraz strony powszechnie uznawane za niebezpieczne (działające na szkodę internauty).
4.3.   Administrator PatrzCoJesz.pl zastrzega sobie prawo do odmowy emisji reklamy bez podawania przyczyny.
4.4.   Zamawiając reklamę należy najpierw skontaktować się z Administratorem serwisu poprzez e-mail (admin@patrzcojesz.pl) w celu podania danych dotyczących reklamy oraz uzyskania zgody na jej emisję. Po uzyskaniu akceptacji, z podanego wyżej adresu e-mail zostaną podane dalsze wytyczne niezbędne do uruchomienia usługi oraz dane do wykonania przedpłaty.
4.5.   W przypadku, gdy podczas emisji reklamy zostanie ona zmieniona na taką, która łamie regulamin, reklama zostanie natychmiast usunięta, zaś Reklamodawcy nie zostaną zwrócone poniesione koszty. Dodatkowo żadna reklama w przyszłości nie zostanie zaakceptowana od Reklamodawcy, który dopuścił się oszustwa.
4.6.   Administrator zastrzega sobie prawo do chwilowego ograniczenia dostępu do  serwisu lub jego tymczasowego zamknięcia z przyczyn technicznych. W przypadku zaistnienia takiej sytuacji, Administrator zobowiązuje się do przedłużenia emisji reklam o czas, w którym serwis był zamknięty.

5. Postanowienia końcowe

5.1.   Administracja PatrzCoJesz.pl zastrzega sobie prawo do zmiany powyższego regulaminu, informując Użytkowników drogą mailową o dokonanych zmianach.

Opublikowal WG w kategorii dnia 24 października 2009.
.
Skomentuj

Dodaj komentarz

Wada kręgosłupa skolioza przyczyny jej powstawania są różne. Dowiedz się więcej: suchość pochwy przyczyny i skutki schorzenia. Kiedy występuje u ciebie nietrzymanie moczu przyczyny mogą być różne. Jak zapobiegać: przyczyny udaru mózgu , działaj profilaktycznie.
Katalog stron WWW

Copyright © 2009-2016 All Rights Reserved PatrzCoJesz.pl
Zapoznaj się z Regulaminem korzystania ze strony

Używamy plików cookies w celach zapewnienia funkcjonalności strony oraz zbierania statystyk odwiedzin wyłącznie na użytek strony PatrzCoJesz.pl. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.

Powered by Wordpress

kreacja: Robert Dee - tworzenie stron www