Polecane strony
Get Adobe Flash player

Naturalne chipsy

Spożywanie zdrowych produktów przyczynia się do polepszenia naszego zdrowia, jak i wzmocnienia kondycji organizmu. Ma także wpływ na samopoczucie i naszą sylwetkę. Dlatego powinniśmy przeanalizować pewne słodycze, jak i przekąski, które często spożywamy. Dowiemy się, że na rynku występują przekąski, które mogą nam zaszkodzić. Są one bogate w kalorie i niebezpieczne konserwanty. Nie musimy się tego obawiać w naturalnych produktach, które występują w rynku spożywczym. Do nich zaliczają się naturalne chipsy, których smak, jak i zapach może nas bardzo zaciekawić. To w połowie marca 2012 roku koncert The Lorenz Bahlsen Snack World rozpoczął promocję nowych chipsów Naturals.

Zwycięstwo osiągnęła agencja Q&A Consulting, która odpowiada za realizację działań PR, w ramach opracowanej strategii komunikacji, budowanie świadomości marki. Z reklamą dociera do mediów opiniotwórczych, lifestylowych, handlowych. Miała możliwość zorganizowania eventu promocyjnego we współpracy z Polskim Teatrem Tańca z Poznania. Te naturalne chipsy są nowym produktem, przede wszystkim skierowanym do osób starszych. Wyróżniają je naturalne składniki i przyprawy, brak barwników i konserwantów. Chipsy są w smaku łagodnej papryki, czosnku z ziołami i soli morskiej z pieprzem. Nowe Chipsy The Naturals stanowią kolejny produktu w portfolio The Lorenz Bahlsen Snack World. Zajmuje się ona także promowaniem takich marek, jak Chio, Crunchips, Curly, Peppies, Monster Munch, Cipsletten, Lajkonik. Naturalne chipsy występują także w innych smakach. Do popularnych zaliczają się naturalne chipsy z pomidora, buraka, marchewki, jabłka. Tworzy się jeszcze chipsy z takich owoców, jak banan i jabłko. Czym się one cechują? Przede wszystkim są niskokaloryczne i bogate w błonnik. Dzięki nim każdy spożywający nie szkodzi swojemu organizmowi, a przy okazji zaopatruje go w odpowiednie witaminy i składniki odżywcze. Wpływa pozytywnie na swoją aktywność, którą może w ciągu dnia wykorzystać w pracy, szkole, w momencie wysilania się pod względem psychicznym i fizycznym.

Opublikowal WG w kategorii artykuły dnia 29 listopada 2012.
Tagi: , , .
Komentowanie nie jest możliwe

Comments are closed.

Katalog stron WWW

Copyright © 2009-2016 All Rights Reserved PatrzCoJesz.pl
Zapoznaj się z Regulaminem korzystania ze strony

Używamy plików cookies w celach zapewnienia funkcjonalności strony oraz zbierania statystyk odwiedzin wyłącznie na użytek strony PatrzCoJesz.pl. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.

Powered by Wordpress

kreacja: Robert Dee - tworzenie stron www