Polecane strony
Get Adobe Flash player

Mroczne odkrycie w Warszawie

Pamiętam swego czasu jak pisałem malutki artykuł o kebabach, który cieszył się nie małym powodzeniem. Pewnie dlatego, że był nieco życiowy. Warto przecież wiedzieć na co zwracać uwagę kupując kebaba, prawda? Ta „szybka przekąska” zdominowała w ostatnich latach rynek fast food.

Odkrycia, jakiego niedawno dokonano w Warszawie na Dworcu Centralnym nieco mrozi krew w żyłach. Na poziomie drugim, w opuszczonych pomieszczeniach technicznych, które były w fatalnym stanie znaleziono… nielegalną hurtownię mięsa do kebabów! Odkrycie było na tyle powalające na kolana, że nie było to parę kilogramów, a znaczne większe ilości surowca, w dodatku niewiadomego pochodzenia. Nielegalna hurtownia śmiało mogła zaopatrywać znaczną część Warszawy w mięso do kebabów. Jaki klimat panował w owym ‚zakładzie produkcyjnym’, w którym nie było nawet urządzeń sanitarnych można sobie jedynie wyobrazić.

Najbardziej smutny w całym tym odkryciu jest fakt, że gdyby nie remont Dworca Centralnego to prędko by nie odnaleziono nielegalnej hurtowni. Mam jedynie nadzieję, że właściciela „hurtowni” będzie czekać nieco większa kara niż mandat 500zł.

Opublikowal WG w kategorii uwaga dnia 23 sierpnia 2010.
Tagi: , , .
Komentowanie nie jest możliwe

Comments are closed.

Katalog stron WWW

Copyright © 2009-2016 All Rights Reserved PatrzCoJesz.pl
Zapoznaj się z Regulaminem korzystania ze strony

Używamy plików cookies w celach zapewnienia funkcjonalności strony oraz zbierania statystyk odwiedzin wyłącznie na użytek strony PatrzCoJesz.pl. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.

Powered by Wordpress

kreacja: Robert Dee - tworzenie stron www