Polecane strony
Get Adobe Flash player

Jak i dlaczego powstała ta strona?

Przyznam szczerze, że strona ta powstała dość przypadkowo. Wiele czynników musiało nałożyć się na siebie, by została uruchomiona pierwsza odsłona PatrzCoJesz.pl.

Włos na głowie mi się jeżył, kiedy zorientowałem się jak wielka jest nieświadomość i niewiedza konsumentów. Zauważyłem również, że brakuje solidnego źródła informacji, miejsca w którym każdy internauta mógłby dowiedzieć się całej prawdy o żywności. Dlaczego ludzie mają nie wiedzieć co czyhać na nich może w tym co jedzą? Dlaczego mają nie wiedzieć, że w puszce popularnego piwa można znaleźć peta, w mrożonce znanej firmy można znaleźć szkło, zaś znany producent zupek w proszku robi wszystkich w balona pisząc, że jest 25% gratis, choć zawartość torebki się nie powiększyła? To nie są przykłady z palca wyssane, lecz prawdziwe przypadki jakie spotkały mnie jako zwykłego konsumenta. Dlatego powstał serwis PatrzCoJesz.pl by w porę ostrzegać, niedomówienia prostować, dać dobrą radę, a i od czasu do czasu pochwalić producenta żywności, który dba o jakość swoich wyrobów. Warto także obalić kilka mitów o zdrowym odżywianiu się oraz „dietach cud”.

Chciałbym, aby każdy internauta odwiedzający PatrzCoJesz.pl wziął z tej strony coś dla siebie. Myślę, że z biegiem czasu, jak strona będzie coraz bardziej zasobna w treść, nie będzie z tym najmniejszego problemu. Osobiście dołożę wszelkich starań, aby teksty ukazywały prawdę oraz były obiektywne. Jeżeli chociaż połowa Czytelników odwiedzających PatrzCoJesz.pl weźmie jakąś poradę dla siebie przez co jakość życia czy też zdrowie tej osoby ulegnie poprawie, będę szczęśliwy, że byłem w stanie komuś pomóc.

Życzę przyjemnej lektury i zachęcam do częstego odwiedzania strony,
założyciel PatrzCoJesz.pl oraz autor tekstów,
Wojciech Gąsowski.

 

Wróć do głównej strony serwisu

Opublikowal WG w kategorii dnia 4 kwietnia 2009.
.
Skomentuj

Comments are closed.

Katalog stron WWW

Copyright © 2009-2016 All Rights Reserved PatrzCoJesz.pl
Zapoznaj się z Regulaminem korzystania ze strony

Używamy plików cookies w celach zapewnienia funkcjonalności strony oraz zbierania statystyk odwiedzin wyłącznie na użytek strony PatrzCoJesz.pl. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.

Powered by Wordpress

kreacja: Robert Dee - tworzenie stron www